O autorze
Urodzony w grudniu 1973 roku. Obdarzony charyzmatyczną, niską barwą głosu zwraca uwagę najbardziej wymagających słuchaczy. Od blisko 20 lat na scenie. Z zespołem ROAN wydał sześć albumów. W swoich opiniach ostry i odważny, ale zawsze obiektywny. Po godzinach - pasjonat motoryzacji, członek fan clubu 7er (czyli BMW serii 7)

Talenty rozdaje…

My Polacy jesteśmy: wykształceni, zdolni i pracowici. Mamy różne talenty i talenciki, ale czy potrafimy je wykorzystać???

Spędziłem ostatnie sobotnie popołudnie na kanapie jak 100 % facet. Zaprosiłem moich kumpli od lat Jacka Danielsa i pilota. Zachowanie typowe dla lidera grupy rockowej :). Skacząc po kanałach natrafiłem na Mam Talent. Obejrzałem wiertarkę w nosie, faceta na rurze i … paru oszołomów. Patrzyłem jak ta przysłowiowa sroka, zastanawiając się gdzie te talenty… Nie ukrywam, że z tytułu spaczenia zawodowego czekałem na śpiewających. I nie zawiodłem się. Było paru. Cholera, ludzie naprawdę potrafią śpiewać. Mamy w tym kraju perełki, których nie powstydziłby się żaden zagraniczny kraj, nawet ta znakomita Ameryka. Patrzyłem na tych młodych ludzi i naszła mi refleksja. Cóż z tego, że potrafią zaje…ście śpiewać, że mają mega potencjał. Kto im u nas zrobi przebój??? Pozostawiam to pytanie bez odpowiedzi.
Trwa ładowanie komentarzy...